Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego i Usług Invest-Support jest rodzinną firmą z wyłącznie polskim kapitałem. Początki przedsiębiorstwa sięgają 2009 roku. Obecną formę prawną przyjęło w 2012 roku. W 2019 r. powstała spółka Aquafit Polska, a w 2023 r. spółka Flexo System.

Ostatnie 15 lat, to nie tylko biznes, to współpraca, pasja i zaangażowanie Zespołu ekspertów. Invest-Support to miejsce, gdzie pomysły stają się rzeczywistością, a wyzwania są motorem do działania. Już niebawem otwarta zostanie nowa lokalizacja w centralnej Polsce pomiędzy autostradą A1 a drogą ekspresową S5 umożliwiająca jeszcze sprawniejszą obsługę Klientów. Wygodniejszy dostęp on-line do naszych produktów zapewni zaawansowana platforma B2B i-s24.pl. A program partnerski InstalGo będzie dodatkowo premiował stałych Klientów za zaufanie i lojalność.

Wspólnie z nami odpowiedzialnie zbudujesz zrównoważoną i bezpieczną przyszłość obecnych i kolejnych pokoleń.

Dziś Grupa Invest-Support jest dostawcą nowoczesnych rozwiązań dla budownictwa mieszkaniowego i przemysłu. Specjalizuje się w produkcji systemów uzdatniania wody oraz uniwersalnych karbowanych rur nierdzewnych, które stanowią niezbędny element każdej instalacji opartej na odnawialnych źródłach energii. Jest także wiodącym dystrybutorem systemów wentylacji mechanicznej i sieci preizolowanych.

Sprawdzone zasady i standardy współpracy umożliwiły osiągnięcie stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku. Mimo to nieustannie trwają inwestycje w rozwój by być najlepszym partnerem biznesowym w dziedzinie uzdatniania wody i systemów instalacyjnych. Misją przedsiębiorstwa jest dostarczanie najwyższej jakości innowacyjnych produktów i usług oraz zapewnienie zrównoważonego rozwoju z dbałością o ochronę środowiska. Wizją firmy jest stać się liderem i preferowanym dostawcą ekologicznych systemów instalacyjnych poprzez relacje z Klientami oparte na zaufaniu.

Poznaj
Nasz zespół

Our power of choice is untrammelled and when nothing prevents being able to do what we like best every pleasure.

image
Założyciel firmy
Jacek
image
Kierownik Marketingu i Administracji
Michał
image
Kierownik sprzedaży
Marta
image
Specjalistka ds. Logistyki
Jagoda
image
Młodszy specjalista ds. Marketingu
Filip
image
Specjalista ds. sprzedaży
Karol
image
Magazynier
Jakub
image
Magazynier
Patryk